Jeszcze kilka lat temu posiadanie w aucie sprzętu audiowizualnego kojarzyło się wyłącznie z pojazdami luksusowymi. Pierwsze samochody z takim asortymentem wewnątrz pojawiły się pod koniec lat 90. i zostały wypuszczone na rynek japoński oraz do niektórych krajów arabskich.

Dla wielu były wtedy nieosiągalne, jednak szybki rozwój technologiczny na chwilę obecną umożliwia wbudowanie takiego systemu w zasadzie do każdego auta. Pasjonaci motoryzacyjni instalują go nawet do wysłużonych już samochodów. Sprzęt audiowizualny pozwala na bardzo komfortowe słuchanie muzyki, odtwarzanie filmów i korzystanie z internetu. Jednocześnie kierowca może w pełni korzystać z udogodnienia w postaci nawigacji satelitarnej.

Producenci branżowi proponują artykuły do montażu na desce rozdzielczej, pod sufitem lub w zagłówkach foteli. Wraz z postępem technologicznym monitory zapewniają coraz większą jakość obrazu, a steruje się nimi za pomocą pilota. System audiowizualny zapewnia więc doskonałą rozrywkę dla pasażerów i kierowcy przy jednoczesnym zachowaniu zasad bezpieczeństwa. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą ponieważ zajmujemy się całością prac – od projektu na wykonaniu skończywszy.