Planujesz podróżować z grupą przyjaciół po Europie? A może masz w planach poszerzenie oferty swoiej firmy o transport  za pomocą busów? Niezależnie od motywacji, warto zaopatrzyć się w pojazd, który będzie odpowiednio przygotowany.

Przeróbka busa do przewozu osób może mieć charakter funkcjonalny (kiedy chcesz uzupełnić posiadany samochód o kilka dodatkowych opcji) bądź jakościowy (gdy zależy Ci na tym, by ze swoją oferta trafić do klientów z segmentu VIP). Zwiększając komfort pasażerów, zapewniając im lepsze warunki do odpoczynku podczas jazdy czy wyższe poczucie bezpieczeństwa, możesz znacząco podnieść jakość świadczonych usług. Montaż klimatyzacji, wygodniejszych foteli, lepszego oświetlenia czy systemu audio – video to dopiero część możliwości, jakie ma do zaoferowania nasza firma. Powiedz nam o swoich planach i marzeniach a przekonasz się, że jesteśmy w stanie wprowadzić je w czyn.

Oferujemy kompleksową obsługę, opartą wyłącznie na sprawdzonych i godnych zaufania podzespołach. Do każdego ze zleceń podchodzimy w maksymalnie indywidulany sposób.