Aby autostrady i drogi szybkiego ruchu zapewniały bezpieczeństwo przy dużych prędkościach, muszą być stale kontrolowane pod względem czystości, sprawności oraz drożności. Zadania te realizowane są przez tzw. patrole autostradowe. Na czym polega ich praca?

Przemierzają drogi, usuwają z nich ewentualne przeszkody i zgłaszają awarie do naprawy. Aby przebiegało to maksymalnie sprawnie i wygodnie, samochód powinien być przystosowany do przewozu osób i specjalistycznego sprzętu a dodatkowo powinien posiadać odpowiednią przestrzeń Ładunkową. Bezpieczne i wygodne połączenie tych funkcji jest jak najbardziej możliwe. Należyte oznaczenie przy użyciu elementów odblaskowych oraz świetlnych także jest w tym przypadku koniecznością.

Korzystając z usług naszej firmy, możesz przekształcić samochód dostawczy w auto pełniące funkcje patrolu autostradowego. Zapewniamy pełną funkcjonalność zastosowanych rozwiązań, kompleksowy projekt i rzetelne wykonanie, uwzględniające indywidualne potrzeby klienta. Sprawdź naszą ofertę już dziś.