W mniejszych miejscowościach na terenie całego kraju cały czas można spotkać samochody do obwoźnej sprzedaży pieczywa. To rozwiązanie bardzo praktyczne, które pozwala na zakup świeżego pieczywa niemal bez wychodzenia z domu. To również ciekawy sposób na własny biznes.

pieczywoSamochód służący do przewozu chleba czy innych wypieków musi być odpowiednio przystosowany. Szczegółowe zapisy dotyczące wymagań technicznych oraz wyposażenia tego typu aut zawiera Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 19 grudnia 2002 r. Z najważniejszych jego postanowień wynika, iż samochód wykorzystywany do obwoźnej sprzedaży pieczywa powinien zapewniać ochronę produktów przed zanieczyszczeniem oraz gwarantować im zachowanie jak najwyższej jakości. Auto musi umożliwiać utrzymanie wysokiego stopnia czystości oraz posiadać ułatwienia w kwestii załadunku oraz rozładunku towarów.

Nasza firma może tak zaadaptować dowolny pojazd typu bus, by spełniał on wszystkie wymagane prawem przepisy. Zabudowa wykonana w Auto Hauser umożliwia bezpieczny oraz higieniczny przewóz pieczywa. Pomagają w tym specjalne półki, uchwyty oraz inne zabezpieczenia. Dzięki zastosowaniu specjalnych materiałów na podłodze oraz ścianach w busie łatwo utrzymać pojazd w czystości. Zachęcamy do skorzystania z naszych profesjonalnych usług.