Transport międzynarodowy to nie tylko ogromne ciężarówki, ale również mniejsze samochody typu bus, które codziennie przewożą ładunki po Polsce oraz Europie. Co składa się na zabudowę tego typu pojazdu?

5992556574_2df37f55df_bNajważniejszym elementem tego typu pojazdu jest oczywiście wielkość przestrzeni ładunkowej. W zależności od długości skrzyni busy mogą przewozić 8, 9 , a nawet 10 palet ładunku. Przy cięższych ładunkach niezwykle ważna jest jakość podłogi. Zdecydowanie nie warto oszczędzać na tym elemencie i wybrać wytrzymałe i sprawdzone materiały. Warto zadbać również o specjalne elementy zabezpieczające przestrzeń ładunkową oraz przewożone towary przed uszkodzeniem. W kabinie oraz przestrzeni ładunkowej podczas zabudowy można doposażyć auto w dodatkowe oświetlenie, gniazda zasilające czy inne elementy. Podczas procesu zabudowy istnieje również możliwość zamontowania listw przeciw-najazdowych czy zbiornika na wodę.

Poszczególne elementy zabudowy są oczywiście ustalane indywidualnie. Wymienione zostały tylko przykładowe. W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.