Nowoczesne metody wygłuszania samochodów oferowane przez naszą firmę pozwalają w prosty i niedrogi sposób znacząco podnieść komfort wszystkich podróżujących autem pasażerów. Jak to robimy?

Montujemy w pojeździe dodatkowe warstwy materiałów, które mają za zadanie wygłuszyć pomieszczenie. Najczęściej montowane są one w drzwiach, podłogach, bagażniku czy komorze silnika. Nasza usługa ma szczególnie duże znaczenie dla audiofili którzy mają w planach zamontowanie w aucie sprzętu audio wysokiej jakości i zależy im aby uzyskany dźwięk był doskonały. Wygłuszanie sprawia, że akustyka auta zdecydowanie się poprawia. Klienci cenią sobie także to, że po wykonaniu naszej usługi praktycznie żadne odgłosy płynące z zewnątrz takie jak praca silnika czy pęd wiatru podczas szybkiej jazdy do nich nie docierają.

Tak więc zarówno dorosli, jak i najmłodsi członkowie rodziny mogą podróżować w ciszy. Rodzice małych dzieci podkreślają, że jest to dla nich niezmiernie ważne, ponieważ maluchy mogą spokojnie spać w czasie jazdy samochodem na długich trasach.