Czym jest auto nazywane potocznie brygadówką? Najczęściej jest to samochód przeznaczony do przewozu zarówno pracowników, jak i niezbędnego sprzętu na miejsce pracy położone poza siedzibą firmy.

Nasza firma świadczy usługi przerabiania klasycznych busów a brygadówki które zdecydowanie lepiej spełniają stawiane przed nimi wymagania. Przerobienie busa w brygadówkę ma tę zaletę, że można stworzyć auto idealnie dopasowane do naszych indywidualnych potrzeb. Najczęściej wykonujemy zabudowę typu holenderskiego, która polega na wydzieleniu z przestrzeni ładunkowej dodatkowych miejsc siedzących i umieszczeniu za nimi miejsca przeznaczonego do przewozu niezbędnych urządzeń oraz materiałów. W ten sposób mamy wszystko, co jest potrzebne, jednocześnie nie tracąc nic z pierwotnej funkcjonalności samochodu.

Ponadto ścianka umieszczona za siedzeniami jest w stanie zapewnić odpowiedni komfort termiczny oraz dźwiękowy pasażerom, ponieważ nie przedostaje się przez nią powietrze, oraz odgłosy z kabiny przewozowej.