Przewóz osób niepełnosprawnych jest jak najbardziej możliwy jednakże samochody, w których się on odbywa, muszą być specjalnie przystosowane do tego celu. Na szczęście praktycznie każdy bus oraz samochód pierwotnie służący jako dostawczy można dostosować do tego celu.

Specjalnie zaprojektowane najazdy teleskopowe z antypoślizgową nawierzchnią ułatwiają wjazd wózkiem do wnętrza auta. Oczywiście należy także przeznaczyć miejsce na wózek w środku oraz wykorzystać szyny, aby można było go odpowiednio zabezpieczyć przed przesuwaniem na czas przejazdu. Niezbędne jest także zastosowanie odpowiednich pasów bezpieczeństwa, które mocują wózek i zabezpieczają osobę na nim przebywająca. Cała podłoga w części, w której znajduje się wózek, zostaje także zabezpieczona warstwą uniemożliwiającą poślizg. Nasza firma ma wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu tego typu kompleksowych modyfikacji.

Z naszą pomocą można przystosować każdego busa do przewozu osób niepełnosprawnych w komfortowych oraz bezpiecznych warunkach co ma szczególne znaczenie, jeśli taki pojazd ulegnie wypadkowi.