Przedsiębiorstwa świadczące usługi poza swoją siedzibą główną najczęściej korzystają z pomocy wykwalifikowanych pracowników serwisowych. Są to zespoły, które nie tylko dużo podróżują, ale każdorazowo muszą zabierać ze sobą duże ilości różnorodnego — często niezwykle cennego — sprzętu.

Najwygodniejsze do takich podróży są specjalnie przystosowane auta serwisowe. Nasza firma od wielu lat przystosowuje samochody dostawcze do potrzeb zespołów serwisowych. Każdorazowo dokładnie badamy potrzeby klienta, aby docelowo otrzymał on samochód, który idealnie wpisze się w potrzeby jego firmy. Modyfikacjom poddajemy przestrzeń ładunkową, wyodrębniając z niej dodatkowe miejsca siedzące dla pasażerów. Skutecznie wygłuszamy samochód, aby podróżowanie pracowników nie było zakłócane przez odgłosy płynące z części ładunkowej.

Całość modyfikujemy za pomocą sklejki wodoodpornej, w taki sposób by każdy element przewożony samochodem serwisowym miał swoje bezpieczne miejsce, dzięki któremu dojedzie na miejsce przeznaczenia w nienaruszonym stanie.