Dawno w niepamięć odeszły czasy, kiedy osoba z niepełnosprawnością ruchową mogła być w samochodzie tylko pasażerem. Obecnie nie ma żadnego problemu przerobić pojazd w taki sposób, aby osoby z różnego rodzaju dysfunkcjami narządów ruchu samodzielnie mogły je prowadzić.

Do takowych przeróbek nadaje się właściwie każdy samochodów, który posiada (ze względów praktycznych) automatyczną skrzynię biegów. Należy w tym miejscu podkreślić, że przerobione auto nie traci absolutnie nic zarówno ze swojej funkcjonalności, jak i potencjalnych osiągnięć. Na dokonanie niewielkich przeróbek nasi specjaliści potrzebują zaledwie kilku godzin, tak więc nie trzeba rozstawać się z samochodem na długie dni czy nawet tygodnie.

Po dokonaniu stosownych modyfikacji pozostaje tylko opanować prowadzenie takiego auta i można ruszać w trasę. Samodzielnie i bez pomocy osób trzecich. Osoby niepełnosprawne bardzo cenią sobie niezależność, jaką dają takie modyfikacje. Dzięki nim mogą samodzielnie załatwiać różnorodne sprawy i czuć się jak w czasach kiedy dysponowały pełną sprawnością ruchową.