Autostrady oraz drogi ekspresowe w naszym kraju nie rozwijają się tak szybko, jak w innych krajach europejskich, ale zdecydowanie nie mamy na co narzekać.

I jednych i drugich sukcesywnie przybywa i z tego należy się cieszyć. Wraz z nimi zwiększa się zapotrzebowanie na profesjonalne patrole autostradowe, które odpowiadają za zapewnienie maksimum bezpieczeństwa wszystkim użytkownikom drogi. Zadaniem patroli autostradowych jest pokonywanie całej trasy konkretnej drogi w określonych odstępach czasu i usuwanie z nich substancji oraz przedmiotów niebezpiecznych, które nie powinny się znajdować na drodze.

W swojej pracy patrole wykorzystują specjalnie przystosowane pojazdy, których zabudową zajmuje się nasza firma. Muszą być one przystosowane nie tylko do przewozu zespołu patrolowego, ale także niezbędnego w ich codziennej pracy sprzętu. Przestrzeń ładunkowa jest w tej sytuacji równie ważna, jak przestrzeń przeznaczona dla pasażerów. Dodatkowo wszelkie elementy wchodzące w skład zasobów sprzętowych muszą być odpowiednio zabezpieczone, aby się nie przemieszczały w czasie długich godzin jazdy.