Kiedy podejmujemy decyzję o poddaniu naszego pojazdu odpowiedniej dla naszych celów biznesowych zabudowie, musimy mieć świadomość, że po zakończeniu zmian nasze auto będzie wymagało ponownej homologacji.

Bez niej nie będziemy mogli z takiego pojazdu korzystać na drogach publicznych. Przeprowadzenie kolejnej homologacji pozwala na ponowną rejestrację zmienionego samochodu, co pozwala bez przeszkód poruszać się nim, gdziekolwiek chcemy. Aby homologacje otrzymać, pojazd musi przejść szereg badań technicznych w zakładzie, który jest do przeprowadzania takowych badań uprawniony. Oznacza to, że nie możemy sobie jechać do pierwszego lepszego mechanika. Trzeba wybrać takiego, który ma uprawnienia do przeprowadzania właściwych w tym przypadku badań technicznych.

Jeśli wszystkie zmiany były przeprowadzone profesjonalnie i zgodnie z obowiązującym prawem to właściciel otrzymuje świadectwo homologacji. Nasza firma nie tylko przeprowadza profesjonalne zabudowy samochodów, ale także posiada homologacje wszystkich aut dostawczych, więc nasi klienci nie muszą już nigdzie jechać, ponieważ świadectwo otrzymują wraz ze zmodyfikowanym autem.