Samochody serwisowe niejednokrotnie przewożą niezwykle cenny sprzęt służący do codziennej pracy podróżujących nimi ekip. Dlatego też zabudowa aut serwisowych musi być wykonana w taki sposób, aby sprzęt był chroniony przed uszkodzeniami.

Wykonując skomplikowane zabudowy samochodów tego typu, każdorazowo bierzemy pod uwagę potrzeby klienta i to bezpośrednio do nich dopasowujemy dostępne rozwiązania lub tworzymy nowe. Na życzenie możemy zarówno zwiększyć przestrzeń ładunkową, jak i podnieść ilość dostępnych miejsc siedzących dla pracowników. Wszystko zależy od tego, co danemu właścicielowi w tym konkretnym momencie jest niezbędne.

Nasze zabudowy wykonujemy z doskonałej jakości materiałów, dzięki czemu zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa zarówno w drodze, jak i w czasie wykonywania obowiązków zawodowych. Do przygotowania zabudowy najczęściej wykorzystujemy sklejkę wodoodporną, która ma doskonałe właściwości, jeśli chodzi o wytrzymałość oraz trwałość. Oferujemy także wykańczanie wnętrz pojazdów celem podniesienia ich funkcjonalności.