Firmy, które oferują realizację usług poza swoją siedzibą, najczęściej potrzebują pojazdów, w których są w stanie przewieźć jednocześnie zarówno pracowników, jak i cenny specjalistyczny sprzęt. Zwykły bus się tutaj nie sprawdzi.

Warto w takiej sytuacji zainwestować w przebudowę busa na tak zwaną brygadówkę. To pojazd, który łączy w sobie najlepsze cechy samochodu dostawczego oraz osobowego. Taką zabudowę nazywa się inaczej zabudową typu holenderskiego. Najczęściej z przestrzeni ładunkowej busa wyodrębnia się dodatkowy rząd siedzeń, aby podróżujący brygadówką pracownicy mogli czuć się komfortowo i co najważniejsze byli w pełni bezpieczni w czasie przejazdu.

Ścianka działowa za siedzeniami sprawia, że pasażerowie mają odpowiedni komfort termiczny, ponieważ przestrzeń ładunkowa jest dokładnie oddzielona od tej przeznaczonej do przewozu osób. Także komfort akustyczny zachowany jest na odpowiednim poziomie. Zabudowa tego typu to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy nie chcą kupować specjalnie przystosowanego busa.