Kiedy poddajemy jakikolwiek pojazd procesowi zabudowy lub wprowadzamy w nim inne zmiany, musimy się liczyć, z tym że będziemy musieli go poddać ponownej homologacji, zanim znów wyjedziemy na drogę.

Homologacja to proces, wskutek którego samochód może zostać zarejestrowany i tym samym dopuszczony do ruchu na drogach publicznych. Aby homologację otrzymać, pojazd musi przejść odpowiednie badania techniczne w miejscu, które jest uprawnione do przeprowadzania takich badań. Auto musi spełniać wymagania techniczne, które narzuca obowiązujące prawo. Jeśli zmiany dokonane w samochodzie zostały wykonane w sposób prawidłowy i zgodnie z prawem to właściciel otrzymuje świadectwo homologacji.

Nasza firma oferuje różnorodne zabudowy samochodów dostawczych i jednocześnie posiada homologacje dla wszystkich najpopularniejszych aut dostawczych. To sprawia, że wykonując modyfikacje pojazdu w naszej firmie, od razu otrzymują Państwo świadectwo homologacji, oszczędzając tym samym czas i pieniądze, jakie trzeba byłoby poświęcić, dokonując homologacji w innym miejscu.