Czasem zdarza się, że fabrycznie przygotowane busy nie spełniają wymagań, jakie stawiają przed nimi ich właściciele. Nietypowy rodzaj biznesu, długie godziny spędzane w samochodzie, konieczność przewożenia dużej ilości sprzętu, który musi być doskonale zabezpieczony czy potrzeba stworzenia dodatkowej przestrzeni dla pasażerów to tylko niektóre z potrzeb, z jakimi spotykamy się w naszej codziennej pracy.

Właściwie ilu klientów tyle różnorodnych pomysłów na wykorzystanie miejsca, jakie jest dostępne w busie. Spersonalizowane zabudowy busów to nasza specjalność. Zajmujemy się tym od lat, dlatego zasadniczo nie ma dla nas projektu, którego nie dałoby się zrealizować. Najczęściej wykorzystujemy do zabudowy sklejkę wodoodporną, pokrywamy poszczególne elementy flockiem, karbonem, drewnem oraz przekształcamy busy w wygodne kampery przystosowane do długich wypraw w nieznane.

Niezależnie jakie więc masz potrzeby, jesteśmy w stanie dopasować do nich Twojego busa. Indywidualne podejście, świeże pomysły i otwarta głowa to coś, co cechuje nasze projekty od zawsze, co doceniają nasi klienci.