Niezależnie od tego, czy potrzebujesz busa do komercyjnego przewozu osób na terenie kraju lub poza jego granicami, czy po prostu planujesz trip po Europie z paczką przyjaciół, przyda Ci się doskonale dopasowany do tego celu pojazd.

Przeróbka busa może mieć różne podłoże. W swojej codziennej pracy wykonujemy zarówno przeróbki, która mają na celu doposażenie pojazdu w dodatkowe opcje, jak i takie, które mają za zadanie przystosować samochód do potrzeb przewozu klientów z segmentu VIP. Każdorazowo zależy nam na tym, aby podnieść komfort podróżujących busem osób. Dzięki temu podróżowanie staje się przyjemnym doznaniem, a nie uciążliwą koniecznością.

Nasze działania mają także na celu podniesienie bezpieczeństwa. Montując wygodne fotele, przyjazne oświetlenie, klimatyzację czy system audio-video dajemy przewoźnikom możliwość skierowania swojej oferty przewozowej do bardziej wymagającego oraz bardziej zamożnego klienta. Dzięki czemu opłaty za świadczone usługi transportowe mogą być znacznie wyższe niż w przypadku podróżowania klasycznej jakości busami.