W ostatnich latach rynek przewozów pasażerskich przeżywa prawdziwy boom. Ludzie chcą podróżować autokarami i busami, jednak coraz częściej oprócz ceny zwracają także uwagę na to, aby warunki przejazdu były komfortowe.

Są w stanie zapłacić więcej tylko po to, aby jechać wygodnie. To sprawia, że właściciele busów, które posiadają standardowe wyposażenie, decydują się na podniesienie standardu wykończenia i wyposażenia co w konsekwencji przekłada się na wyższy komfort podróżowania klientów, za który odpowiednio podnosi się cenę przejazdu. Nasza firma zapewnia takie przeróbki busów. Montujemy odpowiednie fotele, zmieniamy tapicerkę, wygłuszamy wnętrza busów, wyposażamy całość pomieszczenia w nowoczesne systemu audio oraz video, dzięki którym podróż staje się przyjemnością i mija błyskawicznie.

Ważną częścią komfortowego podróżowania jest także odpowiednia temperatura, szczególnie latem. Montujemy więc klimatyzację, przyciemniamy szyby, jednak tylko na tyle by odpowiednio przepuszczały światło. Indywidualny zakres wykonywanych usług zależy zawsze od wymagań klienta.