Od czego warto rozpocząć zabudowę auta dostawczego. Elementem najbardziej narażonym na uszkodzenia, wynikające z przewożenia towarów, jest podłoga.

Dotyczy to nie tylko uszkodzeń typowo mechanicznych ale także szkodliwego działania wody czy innych substancji, mogących wyciekać z transportowanych przedmiotów. Kolejną, istotną kwestią jest wygoda użytkowania i bezpieczeństwo osób, obsługujących pojazd. Dlatego też, podłoga w samochodzie dostawczym  powinna mieć równą powierzchnię, wykończoną odpornym i antypoślizgowym materiałem. Szczególnie istotne jest wykończenie nadkoli, tak by nie przeszkadzały w ustawieniu ładunku a jednocześnie odpowiednio chroniły koła.

Funkcjonalnym rozwiązaniem jest montaż skrzynek, które będą tworzyły dodatkową przestrzeń do przechowywania drobnych narzędzi. Zintegrowanie podłogi z systemem mocowania ładunku, także ma duże znaczenie dla łatwości i bezpieczeństwa transportu. Zlecając to zadanie naszej firmie, możesz mieć pewność, iż idealnie dopasujemy zastosowane rozwiązania do potrzeb Twojego biznesu.