Właściciele floty samochodów dostawczych, którzy zastanawiają się nad zabudową nadkoli w swoich pojazdach, powinni to rozważyć z co najmniej dwóch powodów.

Po pierwsze zabezpiecza ono skutecznie koła przed uszkodzeniem spowodowanym np. przewożonym ładunkiem lub paletą. Po drugie taka zabudowa zapobiega tworzeniu się korozji. Co znacząco wpływa na czas użytkowania samego pojazdu. Dostępne są nadkola wykonane z różnorodnych materiałów. Mamy do wyboru zarówno tworzywa sztuczne, jak i laminat czy popularna sklejka. Niezależnie od naszego gustu na pewno wybierzemy zabudowę odpowiednią dla siebie spośród szerokiej gamy wzorów i kolorów. Możemy także pokusić się o montaż nadkoli dodatkowo wzmacnianych w kształcie skrzynki, które oferują poręczny schowek.

Prawidłowo wykonana zabudowa nadkola nie wpływa na ilość przestrzeni ładunkowej w pojeździe. Warto wykorzystać tę możliwość i zapewnić bezpieczeństwo przewożonym ładunkom, pojazdowi oraz kierowcy, ponieważ wyższe bezpieczeństwo znacząco zwiększa nasze szanse na sukces rynkowy.