Niezależnie od tego, czy Twój bus został przekształcony w typowy pojazd dostawczy, czy też posiada podział przestrzeni na ładunkową i osobową, koniecznie powinien być wyposażony w indywidualnie dobrany system zabudowy.

To właśnie za jego pomocą, będziesz w stanie zoptymalizować swoją pracę, zmieścić w pojeździe znacznie więcej produktów i co najważniejsze, zapewnić sobie maksimum bezpieczeństwa. Zabudowa ścian, podłogi i sufitu to dopiero początek. Kluczowe jest umieszczenie sprzętów dodatkowych, takich jak prowadnice do mocowania przewożonych towarów czy całe moduły z półkami i szafami – jeżeli bus ma spełniać funkcję pojazdu serwisowego. Zlecając nam indywidualnie zaprojektowaną zabudowę, możesz mieć pewność, iż samochód uzyska zupełnie nową jakość pod względem funkcjonalności, będzie bezpieczny i stanie się wizytówką firmy.

Oferujemy także szereg modyfikacji, mogących usprawnić pracę kierowcy. Ich właściwy dobór, jest wykonywany w sposób indywidualny, zależnie od oczekiwań konkretnego zleceniodawcy.