Dobrze zorganizowany tryb pracy oraz korzystanie z dostępnych na rynku udogodnień, znacząco podnosi efektywność podejmowanych przez nas działań.

Jeżeli Twoja firma działa w branży, która wymaga dokonywania wyjazdowych prac serwisowych, to koniecznie zainwestuj w wygodny, praktyczny i nowocześnie wyposażony samochód. Aby był w pełni dostosowany do Twoich, indywidulanych potrzeb, zleć nam jego zabudowę. Specjalizujemy się w przekształcaniu aut dostawczych w wygodne samochody serwisowe. Oferujemy różne typy zabudowy, możliwość konfiguracji wyposażenia w przestrzeni ładunkowej jak i pasażerskiej. Realizujemy projekty oparte na gotowych już planach bądź proponujemy rozwiązania, które w danym przypadku okażą się najbardziej zasadne.

Zabudowa szafek, stołu warsztatowego, zapewnienie właściwego transportu narzędzi (zarówno drobnych jak i tych większych) i ewentualnych części zamiennych oraz udogodnienia dla pracowników (np. system ogrzewania postojowego) to tylko kilka z przykładów, realizowanych przez nas modyfikacji.