Prawo stanowi, iż pojazd przewożący duży, ponadgabarytowy ładunek musi być pilotowany przez samochód do tego przeznaczony. Pilot musi w razie potrzeby także kierować ruchem. Auto pilotujące powinno być przede wszystkim odpowiednio oznaczone.

I właśnie przygotowaniem samochodów do pilotowania zajmujemy się także w naszej firmie. Odblaskowe tablice z napisem PILOT wykonanym czerwoną farbą, światła odblaskowe w kolorze żółtym w ilości dwóch sztuk, ponadto łączność z pilotowaną ciężarówką oraz wysokiej jakości zewnętrzny system nagłaśniający to tylko niektóre z obowiązkowych elementów pojazdu pracującego w charakterze pilota samochodu ciężarowego.

Nasze przedsiębiorstwo ma wieloletnie doświadczenie w zakresie przystosowywania klasycznych pojazdów, do jakich zadań wymaga się od nich w czasie pilotowania. Nasi klienci pochodzący zarówno z polski, jak i z zagranicy cenią sobie wysoką jakość naszych usług, która przekłada się na ich sukces. To połączenie, które sprawdza się zawsze i zapewnia nam rozpoznawalność w branży.