Zamiana samochodu dostawczego na brygadówkę jest bardzo częstą modyfikacją wykonywaną przez nasze przedsiębiorstwo. Taki zabieg pozwala na jednoczesne przewożenie zarówno pracowników, jak i niezbędnych materiałów i sprzętu.

Ważne jest także to, że wszystko przebiega w bardzo komfortowych i niezwykle bezpiecznych warunkach. A jednoczesny transport wszystkiego, co potrzebne w miejscu pracy sprawia, że wszyscy oszczędzają czas i pieniądze. Każdorazowo dopasowujemy zabudowę do indywidualnych potrzeb klienta, wśród których jest ilość osób niezbędnych do przewożenia oraz ilość materiałów i niezbędnych narzędzi do pracy, jakie trzeba zapakować do samochodu. Pomiędzy wyznaczonymi strefami najczęściej montuje się dodatkowe zabezpieczenie. Może być ono wykorzystane jako podstawy do uchwytów zwiększających bezpieczeństwo przewożonych pracowników.

Zabezpieczenia można wyposażyć także z dodatkowe skrzynki, w których można z powodzeniem umieszczać niewielkie elementy sprzętu i materiałów do pracy. To rozwiązanie jest nie tylko wygodne, ale i ekonomiczne.