Samochody serwisowe wymagają szczególnej ochrony przed uszkodzeniami, jakie czyhają na nie podczas codziennej eksploatacji. Muszą także skutecznie chronić sprzęt, jaki jest na ich pokładach przewożony, gdyż często są to urządzenia bardzo kosztowne.

Nie bez znaczenia jest także to, by dobrze się prezentowały, są przecież wizytówką firmy podczas prac wykonywanych u klienta. Zabudowa samochodów serwisowych realizowana przez naszą firmę za każdym razem jest przedsięwzięciem indywidualnym, ponieważ zdajemy sobie sprawę z tego, jak różne potrzeby mają nasi klienci. Możemy w razie konieczności zwiększyć przestrzeń ładunkową samochodu lub ilość miejsce do przewozu pasażerów albo wybrać rozwiązanie, które pogodzi obie te potrzeby. W swojej pracy wykorzystujemy tylko najwyższej jakości materiały, które zapewniają najwyższą ochronę maszynom i pasażerom.

Wykorzystujemy sklejkę wodoodporną, która wykazuje się długą trwałością i odpornością na czynniki zewnętrzne występujące podczas codziennej eksploatacji.