Część klientów pyta nas jak krok po kroku wygląda zabudowa samochodu dostawczego. Postaramy się opisać ten proces w niniejszym tekście. Na początek konieczne jest odpowiednie zabezpieczenie podłogi.

To element auta, który jest najbardziej narażony na uszkodzenia, ponieważ ma styczność z przewożonymi ładunkami. Podłogę zabezpieczamy sklejką z drewna lub tworzywem sztucznym. Następnie montujemy listwy progowe, które zabezpieczą sklejkę przy drzwiach tylnych oraz bocznych przed tym by się nie rozwarstwiała podczas załadunków. Kolejny etap stanowi zabezpieczenie boków pojazdu, tutaj także pomocna jest sklejka. Ostatni etap zabudowy busa dostawczego to profesjonalne zabezpieczenie nadkoli przed uszkodzeniem.

Tutaj mamy do wyboru także sklejkę albo nowoczesne tworzywa sztuczne. Samochód zabezpieczony w taki sposób daje nam gwarancje dowiezienie każdego towaru w idealnym stanie na miejsce przeznaczenia. Ponadto zabezpiecza także auto przed uszkodzeniami będącymi wynikiem przewożenia różnorodnych przesyłek.