Kierowcy, zwłaszcza ci, którzy posiadają firmę przewozową, bardzo często skupiają się wyłącznie na zabudowaniu części pojazdu, w której będą przewozić pasażerów oraz wyglądzie auta z zewnątrz.

Oczywiście jest to zrozumiałe natomiast firma Autohauser oferuje Państwu także opcję wykończenia kokpitu. Kokpit jest częścią pojazdu, w której przez wiele godzin przebywa kierowca. Tak naprawdę miejsce to jest zatem ważniejsze niż zewnętrzny wygląd samochodu. Jak dobrze wiemy, aby podróż była przyjemna, warto zadbać o swój komfort i pozytywny nastrój podczas podróżowania. Całkowicie normalne jest, że plastikowy kokpit płowieje i niszczy się nie tylko od użytkowania, ale także słońca.

Proponujemy zatem kokpity wykonane z drewna, które nie tylko pięknie się prezentują, ale także wykazują się znacznie wyższą odpornością na wszelkiego rodzaju uszkodzenia i zabrudzenia. Ponadto nie przyciągają tak bardzo kurzu i brudu, a więc łatwiej utrzymać je w czystości. Jesteśmy pewni, że kokpit wykonany przez naszą firmę spełni Państwa najśmielsze oczekiwania.