Zabudowa auta serwisowego to jedna z usług oferowanych przez nasze przedsiębiorstwo. Przez lata działalności firmy mieliśmy przyjemność zrealizować wiele projektów. Dzięki temu doświadczeniu i zdobytej wiedzy praktycznej, możemy dokonać zabudowy zarówno mobilnego warsztatu, serwisu, jak i nawet myjni. 


Zabudowy oferowane przez Autohauser są dopasowywane do potrzeb i oczekiwań Klienta. Każde zlecenie traktujemy jako odmienny projekt, do którego maksymalnie się przykładamy. Dysponujemy również dużym parkiem maszynowym z nowoczesnymi urządzeniami, bez których niewiele moglibyśmy zdziałać. Mamy także świadomość, że bardzo istotną rolę odgrywa jakość materiałów, dlatego korzystamy wyłącznie z tych najwyższej jakości. To one w ogromnej mierze decydują o bezpieczeństwie pasażerów, kierowcy, przewożonych towarów itd.
Zapewniamy dokładną i terminową realizację zlecenia. Serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszym zespołem. Udzielimy wszelkich informacji, wyjaśnimy wszelkie wątpliwości, a poza tym doradzimy i podpowiemy jeśli będą Państwo tego potrzebować.